Tuesday's Natural Dog Company

Looking for natural and unique dog chews?  Four Muddy Paws carries a wide selection of options appealing to dogs of all sizes and ages including brands like The Natural Dog Company.

77 products

Cow Ear
Regular Price
$2.99
Sale Price
$2.99
Regular Price
Unit Price
per 
95% Rabbit Training Treats 5.5oz
Regular Price
$9.99
Sale Price
$9.99
Regular Price
Unit Price
per 
12" Braided Collagen Stick
Regular Price
$10.99
Sale Price
$10.99
Regular Price
Unit Price
per 
Assorted Beef Tendons 8oz
Regular Price
$15.99
Sale Price
$15.99
Regular Price
Unit Price
per 
10" Chicken Basted Beef Cheek Roll Large
Regular Price
$11.99
Sale Price
$11.99
Regular Price
Unit Price
per 
95% Venison Training Treats 5.5oz
Regular Price
$9.99
Sale Price
$9.99
Regular Price
Unit Price
per 
12" Jumbo Bully Stick Odor Free
Regular Price
$12.99
Sale Price
$12.99
Regular Price
Unit Price
per 
28" Full Cane Bully Stick Odor Free
Regular Price
$15.99
Sale Price
$15.99
Regular Price
Unit Price
per 
12" Braided Collagen Stick Jumbo
Regular Price
$12.99
Sale Price
$12.99
Regular Price
Unit Price
per 
12" Thick Bully Stick Odor Free
Regular Price
$10.99
Sale Price
$10.99
Regular Price
Unit Price
per 
Beef Combo Strap
Regular Price
$8.99
Sale Price
$8.99
Regular Price
Unit Price
per 
Beef Cheek Roll Bully Dusted 12" Large
Regular Price
$11.99
Sale Price
$11.99
Regular Price
Unit Price
per 
12" Collagen Stick with 3 Protein Odor Free
Regular Price
$7.99
Sale Price
$7.99
Regular Price
Unit Price
per 
6" Collagen Stick with 3 Protein Odor Free
Regular Price
$4.99
Sale Price
$4.99
Regular Price
Unit Price
per 
Twisted Lamb Pizzle
Regular Price
$2.99
Sale Price
$2.99
Regular Price
Unit Price
per 
6" Thick Bully Stick Odor Free
Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 
Lamb Ear
Regular Price
$1.49
Sale Price
$1.49
Regular Price
Unit Price
per 
Tremenda Twists 6"
Regular Price
$2.59
Sale Price
$2.59
Regular Price
Unit Price
per 
Tremenda Disc
Regular Price
$7.99
Sale Price
$7.99
Regular Price
Unit Price
per 
Yak Cheese Chew XLarge
Regular Price
$17.99
Sale Price
$17.99
Regular Price
Unit Price
per 
Gator Chew
Regular Price
$6.99
Sale Price
$6.99
Regular Price
Unit Price
per 
12" Jumbo Braided Bully Stick
Regular Price
$19.99
Sale Price
$19.99
Regular Price
Unit Price
per 
12" Stuffed Pork Gullets Single Chew
Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 
9" Curly Collagen Stuffed with Chicken
Regular Price
$9.99
Sale Price
$9.99
Regular Price
Unit Price
per 
12" Braided Collagen with Beef & Chicken
Regular Price
$10.99
Sale Price
$10.99
Regular Price
Unit Price
per 
Filled Bone - Bacon and Cheese Flavor 5"
Regular Price
$8.99
Sale Price
$8.99
Regular Price
Unit Price
per 
Mini Beef Cheek
Regular Price
$2.99
Sale Price
$2.99
Regular Price
Unit Price
per 
SOLD OUT
12" Thick Braided Bully Stick
Regular Price
$18.99
Sale Price
$18.99
Regular Price
Unit Price
per 
6" Braided Collagen Stick
Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 
Yak Cheese Chew Large
Regular Price
$14.99
Sale Price
$14.99
Regular Price
Unit Price
per